• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Çözümlendi VLC Kanal Atlama Sorunu Çözüm

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
En Çok Sorulan Sorulardan Bir Tanesi Kanal Atlama

VLC Programını Açtıktan Sonra Yapmanız Gereken

Alttaki Resimdeki Gibi Yapmanız.

NOT : 2 Kere TIKLAMANIZ Gerekmekte.

Son düzenleme:
bunu yaptım benim ki bu sefer kanal atlamıyor kanalı yeniliyor izlediğim program 5-6 saniye geriden izliyorum tekrardan belirli bir süre sonra tekrar kanalı yeniliyor geriden izliyorum ne yapmam gerek

cafi

Forumun Abisi
VIP ÜYE
ELİT ÜYE
bunu yaptım benim ki bu sefer kanal atlamıyor kanalı yeniliyor izlediğim program 5-6 saniye geriden izliyorum tekrardan belirli bir süre sonra tekrar kanalı yeniliyor geriden izliyorum ne yapmam gerek
buffering yapıyor ara belleğe alıyor bu esnada bir önceki yayının tekrarını gösteriyor kaliteli bir server bu sorunu çözer

aynı sorunu bende yaşıyorum . en son paylaştığınız iptv listesi indirsem bile yine aynı . bunun vlc player sürümü ile alakası olma ihtimali varmı dır acaba ?

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
aynı sorunu bende yaşıyorum . en son paylaştığınız iptv listesi indirsem bile yine aynı . bunun vlc player sürümü ile alakası olma ihtimali varmı dır acaba ?
Bu Liste Sorunsuzdur Bunu Bir Deneyin

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Eğer aynı sorun Devam Ederse İnternet Hızınız veya Vlc Programından Kaynaklıdır.