• VIP Üyelik
    12 AY SADECE 50 TL'ye Sınırsız IPTV listeleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız özel paylaşımlar sizelerle... Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

vestel smart tv ottplayer çalıştırma kanal yükleme

arkadaşlar ottplayer iptv kanalları yükleyemedim siteden indirdiğim listleri vlc formatındaki ottpalyer sitesinden yükledim ama tv de göremedim bu listeyi yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim

güncel kanal listesi için ottplayer listesini sildim tekrar yükledim satın aldığımız indirdiğimiz listeler m3u olmuyor mu vlc dosyasının üzerine geldiğimizde m3u yazıyor ama yinede yükleyemiyorum ottplayer anlamadım

ppanter

Yararlı Üye
m3u8 ott playerde sorunlu normal şekilde yapabiliyorsan seçtiğin linklerden bir liste oluştur onu yükle kanal sayısı nekadar artarsa zaten smart tv hafızası okadar şişecektir.illa marka önemli değil.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
valla benim karşılaştığım sorunlar karşında vestel gibi tvlerde
genelde sorunun çözümlerini
m3u8 formatı veya kategorisiz yüklediğim sorunsuz olduğunu gördüm

ottplayer kullanan neredeyse hiç müşterim yok.
tavsiyede etmiyorum.
bir kaç müşterimin hesapları internete düşmesi sonucu

ppanter

Yararlı Üye
vestellerde belki bazı modellerde sorun olabilir güncellemelerini yapmayı biliyorlarsa en güncel versiyonu indirip kursunlar son versiyonda sorun yok biliyorum,

@alp.er kanallar çıktığında kumandadan sağ sol yap o şekil 10 atllarsın katagori yok onda,ayrıca eklediğinde "device" olan yeri tvdeki neyse adı onuda tıkla tanıt ottplayer sitesine atlamış olabilirsin.Aldığın Link free ise verilen atılanlardan ise zaten kursanda siyah ekran gelir kendine özel alırsan kullanışlı olur.