udemy Python sıfırdan ileriye eğitim seti

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
LgPDU.jpg

Eğitim setinin içinde udemydeki gibi konular klasörler halinde dersler MP4 halindedir. Derslerin ilgili web sayfası da bulunmaktadır yine eğer varsa o dersin programlama dosyası da bulunuyor. Yani tam halindedir. (kaynak : asım kaymak)

[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
18 Ağustos 2018
354
2,350
ve şimdi indirme girişimlerimden sonra admin veya modlardan biri bakabilir mi ya ben giremedim ya da linktl den sonra reklam dışında birşey yok

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
ve şimdi indirme girişimlerimden sonra admin veya modlardan biri bakabilir mi ya ben giremedim ya da linktl den sonra reklam dışında birşey yok
reklamdan sonra sağ üst köşede genelde reklamı kapat seçeneği var onu tıklarsanız indirme açılır ayrıca link.tl ile ilgili bi sonraki paylaşımlarda yapmamaya dikkat ederim diğer paylaşımlarımda yoktu sadece buna yapmıştım

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
18 Ağustos 2018
354
2,350
reklamdan sonra sağ üst köşede genelde reklamı kapat seçeneği var onu tıklarsanız indirme açılır ayrıca link.tl ile ilgili bi sonraki paylaşımlarda yapmamaya dikkat ederim diğer paylaşımlarımda yoktu sadece buna yapmıştım
sen bunu yazdıktan sonra girebilmeye başladım paylaşım için teşekkürler tekrardan