Türk hack Team dev Hack paketi

karakalem

Moderatör
Kayıtlı Üye
VIP ÜYE
1 Şubat 2018
273
3,681
@Onurpyrz merhaba dostum şimdi sunmuş olduğun dosya 5.33 GB e malum kota ile boğuşan bir internet sağlayıcısı grubu var ülkemizde.
İçeriklerini yazarsan indirmek isteyecek olan arkadaşlara yardımcı olmuş olursun. Lütfen detaylı bir şekilde açıklama yazarsan konu için sevinirim.

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
@karakalem ben indirmeye başladım da indirme kotasına takıldım mega.nz belli bi noktadan sonrasına izin vermiyor üyelik falan gerek

uyunusoglu

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2018
489
3,602
@karakalem ben indirmeye başladım da indirme kotasına takıldım mega.nz belli bi noktadan sonrasına izin vermiyor üyelik falan gerek

Bir ara Mega Downloader diye kendisinin değil alternatif bir program ile bu aşılabiliyordu ama uzun zamandır oda çalışmıyor artık. Farklı bir alternatif veya çözüm yolu bulunursa bende sevinirim açıkçası.

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
DD1dXz.jpg

İÇERİK BÖYLE

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
Bir ara Mega Downloader diye kendisinin değil alternatif bir program ile bu aşılabiliyordu ama uzun zamandır oda çalışmıyor artık. Farklı bir alternatif veya çözüm yolu bulunursa bende sevinirim açıkçası.
ben çözüm olarak normal mega.nz den başlattım belli bir kotadan sonra duruyor daha sonra avg vpn i açıp tekrar devam ettirdim hepsini indirdi umarım çözüm olmuştur