• VIP Üyelik
    12 AY SADECE 50 TL'ye Sınırsız IPTV listeleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız özel paylaşımlar sizelerle... Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

*** Sitemize Yönetici Arkadaşlar Alınacaktır ***

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin

Başlıktan'da Anlaşılacağı Üzere Sitemize Yönetici Arkadaşlar Tekrardan Alınacaktır.

Konu Altına Veya Direk Bana Ulaşa Bilirsiniz.

Hangi Bölümde Yönetici Olmak İstiyorsanız Belirtin

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE

Başlıktan'da Anlaşılacağı Üzere Sitemize Yönetici Arkadaşlar Tekrardan Alınacaktır.

Konu Altına Veya Direk Bana Ulaşa Bilirsiniz.

Hangi Bölümde Yönetici Olmak İstiyorsanız Belirtin

Merhabalar sayın admin bende yönetici olmak istediğimi belirtmek için buraya bu yazıyı yazdım bir süredir forumdayım genelde aktifim bölüm benim içinde fark etmez siz nereyi uygun görürseniz hala ilk gün burda iptv bulduğum heyecanı her girişimde yaşıyorum zamanında babam bir iptv satın almıştı bende buna neden para verdin ki dedim başladım bedava iptv bulmak için araştırmaya bir çok site forum gezdim ama buraya geldiğim zaman bazı konular vardı hitman iptv panel tarayıcı ilk onu gördüm uğraştım pek birşey anlamadım başaramadım sonra bir iptv konusundan iptv aldım ve gerçekten çalıştığını üstelik donmadığını gördüm gerçekten sevinmiştim dedem baban maçları izliyormuş bana da yapabilirmisin dediğinde bu iptvyi dedemin televizyonuna kurmuştum sevinmiştim birşey başarmıştım ama hala nasıl iptv kıracağımı hitmanin nasıl kullanılacağını anlamamıştım kızar mısınız kızmaz mısınız diye düşünmüştüm sonra konu altına sormuştum bu programı bana biri anlatabilir mi?
ve yaklaşık 30 dakika sonra belki daha az bir bildirim geldi admin bey yazmıştı detaylıca proxyleri nasıl bulacağımı söylemişti configlerin forumda olduğunu söyledi hepsini sıralamaya göre yaptım ve başlat tuşuna bastım yaklaşık 1 saat sonra 1 tane çıkmıştı ve işte o an herşey elimdeymiş gibi hissettim sanki herşeyi yapabilecekmişim gibi babama gösterdim ve söylediği şey şu oldu 2 gün sonra bozulur ne güzel aldık işte ve o ilk kez kırdığım iptv 4 ay boyunca çalıştı hiç donmadı takılmadı o anda benim o mutluluğu yaşamama vesile olan admin bey size teşekkürlerimi iletiyorum ve size forumda yardımcı olmak istiyorum.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Merhabalar sayın admin bende yönetici olmak istediğimi belirtmek için buraya bu yazıyı yazdım bir süredir forumdayım genelde aktifim bölüm benim içinde fark etmez siz nereyi uygun görürseniz hala ilk gün burda iptv bulduğum heyecanı her girişimde yaşıyorum zamanında babam bir iptv satın almıştı bende buna neden para verdin ki dedim başladım bedava iptv bulmak için araştırmaya bir çok site forum gezdim ama buraya geldiğim zaman bazı konular vardı hitman iptv panel tarayıcı ilk onu gördüm uğraştım pek birşey anlamadım başaramadım sonra bir iptv konusundan iptv aldım ve gerçekten çalıştığını üstelik donmadığını gördüm gerçekten sevinmiştim dedem baban maçları izliyormuş bana da yapabilirmisin dediğinde bu iptvyi dedemin televizyonuna kurmuştum sevinmiştim birşey başarmıştım ama hala nasıl iptv kıracağımı hitmanin nasıl kullanılacağını anlamamıştım kızar mısınız kızmaz mısınız diye düşünmüştüm sonra konu altına sormuştum bu programı bana biri anlatabilir mi?
ve yaklaşık 30 dakika sonra belki daha az bir bildirim geldi admin bey yazmıştı detaylıca proxyleri nasıl bulacağımı söylemişti configlerin forumda olduğunu söyledi hepsini sıralamaya göre yaptım ve başlat tuşuna bastım yaklaşık 1 saat sonra 1 tane çıkmıştı ve işte o an herşey elimdeymiş gibi hissettim sanki herşeyi yapabilecekmişim gibi babama gösterdim ve söylediği şey şu oldu 2 gün sonra bozulur ne güzel aldık işte ve o ilk kez kırdığım iptv 4 ay boyunca çalıştı hiç donmadı takılmadı o anda benim o mutluluğu yaşamama vesile olan admin bey size teşekkürlerimi iletiyorum ve size forumda yardımcı olmak istiyorum.
Hocam Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim.
Bu Şekil Bir Şeylere Vesile Olduysam Ne Mutlu Bana :)
Tek Başıma Olduğum İçin Eskisi Kadar Her Konuya Cevap Veremiyorum Bu Yüzden Özellikle Yönetici Arkadaşlar Lazım :)
Sizde Artık Konuya Hakim Biri'siniz Size Yetikinizi En Kıssa Zamanda Vereceğim.

Hero

Moderatör
ELİT ÜYE
İsteğine Göre Bölümde Seçe Bilirsin Hocam
Sen Eski Bir Kullanıcımızsın
İstediğin Zaman Yetki Verile Bilir
Evet :) Hatta forum ilk kurulduğunda da buradaydım..Gelişme sürecinde bazı durumlardan daha doğrusu insanlardan dolayı ara vermek durumunda kaldım.Şu an bölüm seçeceksem eğer iptv ile alakalı tüm bölümler ve premium hesap bölümleri olabilir,yetkilendirmeyi yaparsan kaldığımız yerden devam edelim...

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
sana bütün bölümleri açıcam hocam
yetkilendirmelere bir ayar yapmam gerek kısıtlıydı
şimdi daha yetkili
yöneticiler ekleyeceğim en kıssa sürede 2 nize yetki vereceğim :)

cspros

Moderatör
ELİT ÜYE
hocam merhaba çok aktif değilim ama günlük sitede konuları yeni açılanları gezip eden biriyim zamanım var açıkçası her konu hakkında çözüm bulamasam dahi bulamadıklarımı benim gibi yönetici arkadaşlara ve size ileterek çözmeye çalışırım elimden geleni yaparım ve bir ip tv müşterisiyim memnunum teşekkürler şimdiden.

osmanke

Moderatör
ELİT ÜYE
Değerli admin ben daha foruma üye olduğumda bunu belirmiştim ben bir çok forumda modluk ve süper modluk ve yöneticilik durumundayım benim paylaşımlarımı takip ettiysen bilirsin fakat gördüğüm kadarıyla bir çok arkadaşımızı elit üyeliğe yükselttin ama ben sorduğum halde cevaplamadın ben yinede ısrar etmiyorum görev verilsede,verilmesede paylaşımlara devam karar senindir kolay gelsin .

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Değerli admin ben daha foruma üye olduğumda bunu belirmiştim ben bir çok forumda modluk ve süper modluk ve yöneticilik durumundayım benim paylaşımlarımı takip ettiysen bilirsin fakat gördüğüm kadarıyla bir çok arkadaşımızı elit üyeliğe yükselttin ama ben sorduğum halde cevaplamadın ben yinede ısrar etmiyorum görev verilsede,verilmesede paylaşımlara devam karar senindir kolay gelsin .
Hocam Size Yetkinizi Vereceğim Yaptığınız Paylaşımları Biliyorum O Zaman Belki Unutmuş Ola Bilirim.
En Yakın Zaman'da 3 Arkadaş İle Sizede Yetki Vereceğim

Daha Geniş Bir Yönetici Ekibi Kurarak Daha Faydalı Bir Site Oluşturmaya Çalışıyorum :)

murat59

Moderatör
ELİT ÜYE
usta elit bölümde konu sayısı az bence artırılmalı usta çeşitlilik olmalı vip bölümde de az bence bu benim görüşüm ben elimden geldiğince çeşitliliği artırmaya çalışıyorum usta

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
hocam merhaba çok aktif değilim ama günlük sitede konuları yeni açılanları gezip eden biriyim zamanım var açıkçası her konu hakkında çözüm bulamasam dahi bulamadıklarımı benim gibi yönetici arkadaşlara ve size ileterek çözmeye çalışırım elimden geleni yaparım ve bir ip tv müşterisiyim memnunum teşekkürler şimdiden.
Aktif Bir Kullanıcıymışsınız Sistemden Baktığım'da
En Azından Deneme MOD'luk Vere Biliriz Hocam Geçici Olarak
Sizde Kendinizi Tamamen Hazır Hissettiğinizde Duruma Göre Tam Yetki'de Verile Bilir.

Daha Önceki Arkadaşlar Normal Üye Gibi Sadece Forum Sitemizden Faydalanıp Çıkıyorlardı.
Kimsede Kalmadı
Elini Taşın Altına Koyacak Arkadaşlar Lazım

Bende Elimden Geldiğimce Her Konu'da Destek'de Bulunurum Yönetici Arkadaşlara.

Performans'a Göre Kendilerine IPTV Hediye Ediyorum.
Yanlış Anlaşılmasın Tabii'ki Bu Cümlelerim Malum Herkes Bir Emek Koyuyorsa Bir Karşılığı Olmalı :)

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
usta elit bölümde konu sayısı az bence artırılmalı usta çeşitlilik olmalı vip bölümde de az bence bu benim görüşüm ben elimden geldiğince çeşitliliği artırmaya çalışıyorum usta
Hocam Bu Aralar Site'nin Ayarları Gibi
ve Eksikleri İle Uğraşmaktan Pek Etkili Olamadım Bende O Bölümlerde
Yönetim Bölümü Oluşturup Eksikleri veya Fikirleri Bir Ara Getirerek Daha Etkili Bir Sistem Kuracağız İnşallah :)

murat59

Moderatör
ELİT ÜYE
usta ben de katılıyorum sözlerinize ben emek veriyorum usta elit bölümdeki paneller internet te her yerde olan panelller ben yine elimden geldiğince siteye katkı sağlamaya calışıcam usta

cspros

Moderatör
ELİT ÜYE
Aktif Bir Kullanıcıymışsınız Sistemden Baktığım'da
En Azından Deneme MOD'luk Vere Biliriz Hocam Geçici Olarak
Sizde Kendinizi Tamamen Hazır Hissettiğinizde Duruma Göre Tam Yetki'de Verile Bilir.

Daha Önceki Arkadaşlar Normal Üye Gibi Sadece Forum Sitemizden Faydalanıp Çıkıyorlardı.
Kimsede Kalmadı
Elini Taşın Altına Koyacak Arkadaşlar Lazım

Bende Elimden Geldiğimce Her Konu'da Destek'de Bulunurum Yönetici Arkadaşlara.

Performans'a Göre Kendilerine IPTV Hediye Ediyorum.
Yanlış Anlaşılmasın Tabii'ki Bu Cümlelerim Malum Herkes Bir Emek Koyuyorsa Bir Karşılığı Olmalı :)
olur hocam hazırım uğraşmaya ilgilenmeye hani sistemde aktifim ben şunu kastettim pek konu açmıyorum gibisinden yoksa evet günlük yeni konulara eskilerine falan zamanım oldukça girip geziyorum ilgileniyorum