Sınırsız Dünya Kanallarını İzleme I Sınırsız test Yayını alma - 2019

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
204
1,797
Selam Arkadaşlar bu videoda sizlere Dünya Kanallarınızı nasıl bedeva izleyeceğiniz anlatmış sizden ricam bazen altta yorumlar yazılıyor çalışmıyor adres gitti diye ömürlük değil bu adresler arkadaşlar İP TV lerle alakalı az çok bilgi sahibi iseniz bilirsiniz bu işler genelde böyle o yüzden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum (youtube: serkanhocam alıntıdır.)

Yeni İP TV için internet adresleri aşağıdaki adresten indirebilirsiniz..

[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]​

Ibobg

Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
9
7
Selam Arkadaşlar bu videoda sizlere Dünya Kanallarınızı nasıl bedeva izleyeceğiniz anlatmış sizden ricam bazen altta yorumlar yazılıyor çalışmıyor adres gitti diye ömürlük değil bu adresler arkadaşlar İP TV lerle alakalı az çok bilgi sahibi iseniz bilirsiniz bu işler genelde böyle o yüzden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum (youtube: serkanhocam alıntıdır.)

[Gizli içerik]
Tsk ederim

meric

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
28
8

[Gizli içerik]

saolasin kardesim