Samsung Smart tv herhangi bir iptvyi kullanamıyorum connectingte kalıyor

ktydmr123

Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
2
0
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi iptvde herhangi bir şey izleyemiyorum. Dün çok düzgün çalışan bu şey bir anda çalışmamaya başladı. Televizyonum Samsung uemu7000, farklı iptvler denedim olmadı üstüne farklı uygulama bile denedim gene de sonuç vermedi yardımlarınıza muhtacım.

Göktürklü

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
21 Eylül 2020
129
837
Bende de samsung tv var, baktım olmayacak uğraşmaktansa android tvbox aldım.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
3,411
46,299
www.iptvkanallari.org
Dosya olarak eklemeyi veya .ts uzantılı veya .m3u8 formatlarını denedinizmi ?
Birde eklediğiniz dosya boyutu ve kanal sayısını azaltarak da deneyin :)
Bunlardan biri kesin çözüm :)

Göktürklü

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
21 Eylül 2020
129
837
Özel mesaj olarakta yazdım...
Sanırım türknet ile smart tv ler arasında sıkıntı var.
http veya https protokollerimi sıkıntılı, ne bileyim samsung tv ile farklı sorunmu var.. türknet ile kanal listesi geliyor kanallar açılmıyor.. dsmart ile yanlışlıkla bağlandım , panellerin hepsi sorunsuz çalıştı..
İnternet hızı desek alakası yok, telefon,tvbox, bilgisayarda türknet mükemmel .. ama smart tv acılmıyor.

Tuncer

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
3 Kasım 2020
409
1,567
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi iptvde herhangi bir şey izleyemiyorum. Dün çok düzgün çalışan bu şey bir anda çalışmamaya başladı. Televizyonum Samsung uemu7000, farklı iptvler denedim olmadı üstüne farklı uygulama bile denedim gene de sonuç vermedi yardımlarınıza muhtacım.
Merhaba; önce tv nizi günceleyin, Samsunglarda SS IPTV, OTT player ve benim favorim yrni geldi uygulamalara IPMYTV ben çok beğendim.tabi 3'ü de üçretsiz.

Tuncer

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
3 Kasım 2020
409
1,567
Benim tv.de aynı uygulamalara git(APPS) oradan arattır bulacaksın yükle,güzel uygulama diğerleri gibi takılmıyor pek

ismail2019

☆ Level 10 ☆
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
15
4
Smart iptv usb yükleme için gerekli bilgileri aşagıya yazıyorum.

Samsung Tizen (J/K/M/N/Q/R) serileri için yükleme anlatımı:
1- adresinden uygulama dosyasını indirin ve rar dosyasının içindeki dosyaları değiştirmeden usb flash belleğe atın. Flash bellek içerisinde dosyalar şu şekilde görünmelidir.

forum.jpg

2- Flash belleği televizyonun usb girişine takın.
3- Smart IPTV uygulaması otomatik olarak televizyona yüklenecektir. Göremediğiniz takdirde usb flash bellek takılıyken televizyonu kapatıp açın.

J serisi Samsung Smart TV Tizen serilerinde uygulamasının her seferinde silinmemesi için Menu -> Smart Hub -> App Auto Update menülerini takip edin ve otomatik güncellemeleri kapatın sonrasında televizyonu kapatıp açın.

eksen15

Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
9
2
Smart iptv usb yükleme için gerekli bilgileri aşagıya yazıyorum.

Samsung Tizen (J/K/M/N/Q/R) serileri için yükleme anlatımı:
1- adresinden uygulama dosyasını indirin ve rar dosyasının içindeki dosyaları değiştirmeden usb flash belleğe atın. Flash bellek içerisinde dosyalar şu şekilde görünmelidir.

forum.jpg

2- Flash belleği televizyonun usb girişine takın.
3- Smart IPTV uygulaması otomatik olarak televizyona yüklenecektir. Göremediğiniz takdirde usb flash bellek takılıyken televizyonu kapatıp açın.

J serisi Samsung Smart TV Tizen serilerinde uygulamasının her seferinde silinmemesi için Menu -> Smart Hub -> App Auto Update menülerini takip edin ve otomatik güncellemeleri kapatın sonrasında televizyonu kapatıp açın.
tşkler ismail bey
tercih ettiğimiz iptv programı deil
iptv smarters, dublexiptv veya ipmytv....
menüleri güzel ve kullanımları basit

ismail2019

☆ Level 10 ☆
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
15
4
Ipmytv nin USB dosyasını bulabilirmiyiz
Samsung smart tv için (tizen)

Samsung tv lere sadece Smartes iptv usb yolu ile yüklenebilir haricinde malesef yüklenemez mevcut 2017 ve sonrası tv lerde belirli Serilerde dublex net set Quzu flix asx iptv uygulamları mevcuttur.

Tuncer

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
3 Kasım 2020
409
1,567
tşkler ismail bey
tşkler ismail bey
Benim tvde tizen ve ben ıpmytv kullanıyorum bu 3. yazım sana APPS de ara var ben oradan yükledim neden hala USB den yüklemeye çalışıyorsunki?