• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Panel tarama ile ilgili kapsamli yardim / bilgi

Slm arkadaslar. Ne yazikki bu forumda pek ilgi alaka yok. Konu acarak kapsamli yardim ve bilgi paylasimi alirim insallah.

1) Panel tarama programinda bosuna tarama yapmamak icin ilk önce
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
girip panel adresi verip CHECK IP / PROXY BAN yapiyorum. Eger " ...... does not respond, please try again! or switch ip / proxy! " cikiyorsa bosuna taramiyorum. Böylesi dogru mu?

2) Panel tariyorum ve buldugum linkler acilmiyor. Neden acaba? Misal

3) IPTV Hitman var ama IPTV Panel Scanner V3 daha basit geliyor. Hitman cok yavas tariyor ve bir üstünlügünü göremedim.

Önemli olan hertürlü bilgiyi paylasirsaniz sevinirim. Birtürlü basarali calisan liste alamadim.

1-tarayacağın paneli adres satırına portuyla beraber yaz. orneğin bu:

acces denied yazıyorsa veya xtrean panel girişi geliyorsa tarayabilirsin.
bağlantı yok diyorsa panel çökmuş veya kapanmıştır.
2-panel sahibi o user pasın kırıldığını anladığı için o kişi için hesabı kapatmıştır.
3-hitman bence en iyisi.aynı anda 3-4 combo ile tarama yapabilirsin.
4-panel scanneri merak ettim nasıl bir şey.paylaşabilir misin forumda.

1- iptvhit den bahsediyorsun degil mi? Orada ya "YOUR IP IS NOT BANNED!" cikiyoer yada " ...... does not respond, please try again! or switch ip / proxy! " cikiyor. Senin dedigin gibi yazi cikmiyor.
2- Belli ülkeye acik oldugundan kanallar acilmiyor ama liste indiriliyor olabilir mi?
4- buyur

iptv hit de hata verenlerin cogunu dedigin gibi browsere verince access denied cikiyor. Yani paneli tarayabilirim. Demek ki iptvhit ise yaramiyor.

orda kırdığın başka yerlere gidiyor diye biliyorum.sen bilirsi.hiç de hızlı değil orası.
verdiğin scanner de hızlı değil.yerine göre 300 -400 binlik combo taratıyoruz.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Slm arkadaslar. Ne yazikki bu forumda pek ilgi alaka yok. Konu acarak kapsamli yardim ve bilgi paylasimi alirim insallah.

1) Panel tarama programinda bosuna tarama yapmamak icin ilk önce
girip panel adresi verip CHECK IP / PROXY BAN yapiyorum. Eger " ...... does not respond, please try again! or switch ip / proxy! " cikiyorsa bosuna taramiyorum. Böylesi dogru mu?

2) Panel tariyorum ve buldugum linkler acilmiyor. Neden acaba? Misal

3) IPTV Hitman var ama IPTV Panel Scanner V3 daha basit geliyor. Hitman cok yavas tariyor ve bir üstünlügünü göremedim.

Önemli olan hertürlü bilgiyi paylasirsaniz sevinirim. Birtürlü basarali calisan liste alamadim.

Zalomaz Arkadaşımız Bütün Sorularına Cevap Vermiş
Herkese Tek Tek Öğretmeye Kalksam Sanırım Ömrüm Yetmez
İlgi Alaka Yok Dedin'de Özel'den Destek Vermiyorum Yazısını Yazdığım Halde Özelden Destek İstedin
Bende Sana Teamwiaver İle Bağlanıp Göstereyim Dedim Dimi Sana Sen İstemedim
Hangi Birinizi Memnun Edelim
Ne Sordun'da Cevabını Almadın.

YOUR IP IS NOT BANNED
Azıcık Mantık Yürüt IP Adresin Ban Yemiş
IPTV Panel Scanner V3 Programı İlk Başlayanlar İçin İdeal Program
iptvhit com sitesiyle işin yok
Panel Adresini port Adresini adres çubuğuna yapıştır
acces denied Yazısı Çıkıyor ise O Server Çalışıyor Anlamına Gelir.

Adres Görüntülenmiyor Gibi Harici Bir şey Yazıyorsa Server Veya Port Adresi Değişmiştir.

Not : Özelden Sakın Destek İsteme.

orda kırdığın başka yerlere gidiyor diye biliyorum.sen bilirsi.hiç de hızlı değil orası.
verdiğin scanner de hızlı değil.yerine göre 300 -400 binlik combo taratıyoruz.
Oradan taratmiyorum hic. Sadece panele ulasiliyor mu diye baktim simdiye kadar. Yoksa IPTV Panel Scanner ile anlasilmiyor ve icabinda bosuna ölü veya banlanmis paneli taramis oluyordum. Artik dediginiz gibi paneli browsere verip bakarim "Acess denied" cikiyorsa tararim.

1) Bundan sonra Hitman kullanirim fakat bende yavas tariyor. Yanlis bir ayar mi yaptim acaba? Sizde ne kadar hizli tariyor bir misal verirmisin kiyaslamam icin?

2) Proxy herzaman gerekiyor mu ve neden?

3) Hergün icin yeniden bu adresden Proxylistesi mi almam gerekiyor
?

4) Virüs programi bazen tararken virüs var diyerek bir Avrasya.tv paneline ulasimi kapattigi oldu. Bu mümkün mü?

5) Hitmana birkac combolistesi eklersem sirayla mi tariyor yoksa ayni anda bircogunu tariyabiliyor mu?

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Tam tersi IP adresin ban yememis demek bu.
O zaman sana özel yazmışlar ban yemişsin Türkçe'ye çevrimde hata var.
Proxy kullanmamızın nedeni ip adresi ban yemesin.
Hitmanın genel de bende bot hızı 100 de sabittir.
Taradığın panelin cevap verme hızı yavaş ise paneli yavaş tarar kimi paneli 30 dk içinde taradığım oldu.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Iptvhit de sitesini unut bununla işin yok
NOT BANNED uyarısı iptvhit mi veriyor
Bende sen panele ulaşmaya çalışınca çıkıyor sanıyorum.
Size bu siteyi kim söyledi :)
Sorularına gün içinde cevap vereceğim

Hitman ile taradigim bir paneli durdurup baska bir gün tekrar kaldigi yerden devam tarayabilirmiyim? Onun icin ne yapmam gerekiyor ve Proxy hergün yenisini mi indirmem mantikli?

Tüm sorulara cevap alirsam tekrar tekrar sormama gerek kalmaz. Tskler hepinize

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Bot : Tarama hızı diyelim
Söyle düşün 1 kişi değil de 100 kişi birden tarıyormuş gibi.
Ama dezavantaj ları da var.
Çok hzlı taramalarda bazen var olan panrlli bulmama ihtimali de ola biliyor

Tarama hizi diye ayar var zaten oda her BOT un kendi tarama hizi mi oluyor yani? BOT 100 de olursa dedigin bulmama ihtimali var mi? Tarama hizi "Normal" de mi kullaniyorsun?