• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Ottplayer acil yardim

S.a arkadaslar, samsung smart tv ye ottplayer yükledim m3u listesinide yükledim hic bir sorun yok fakat yayina girdimmi 15-20 saniye sonra donup kaliyor. Özel bir ayari felanmi varmi ?? (internet sorunu oldugunu sanmiyorum oldukca hizli netim var). Ücretsiz benzer uygulamalar varmi yardimci olursaniz memnun kalirim.. simdiden tskler

S.a arkadaslar, samsung smart tv ye ottplayer yükledim m3u listesinide yükledim hic bir sorun yok fakat yayina girdimmi 15-20 saniye sonra donup kaliyor. Özel bir ayari felanmi varmi ?? (internet sorunu oldugunu sanmiyorum oldukca hizli netim var). Ücretsiz benzer uygulamalar varmi yardimci olursaniz memnun kalirim.. simdiden tskler
Hocam ssiptv yada ucretli olan smartiptv var ikisini dene bir.icinde smart iptv en iyisi ama 5.49 euro fiyati var.1kere verip omur boyu kullaniyorsun tavsiye ederim

bende deaynı sorun var ottplayer 30sn kadar sonra error veriyor nettn değil free liste kullanıyoruz o yüzden donuyor ücretli m3u listesi kullanmak laım ve smartitv uygulamasını aktif yap kullan ottplayerdan daha stabil daha gelimiş bugün açtım 33 tl verdim ömür boyu sınırsız kullan tavsiye ederim ottplayer stabil değil yinede sen bilirsin ama

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
Ssiptv ve mkiptv nerden bulacam store'de yok.
kanka bende samsung tv kullanıyorum ssiptv için admin girişi yapman gerek şifreyi 123456 diye hatırlıyorum kullanıcı adı admin sonra herhangi bir uygulamaya basılı tutup ip ayarlarına basıcaksın 91.122.100.196 bunu yaz (ip değişmiş olabilir cevabımı yanıtlayarak bilgilendirirsen sevinirim :))
sonra start app sync e bas ve 10 saniye sonra ssiptv yükleniyor :)

kanka bende samsung tv kullanıyorum ssiptv için admin girişi yapman gerek şifreyi 123456 diye hatırlıyorum kullanıcı adı admin sonra herhangi bir uygulamaya basılı tutup ip ayarlarına basıcaksın 91.122.100.196 bunu yaz (ip değişmiş olabilir cevabımı yanıtlayarak bilgilendirirsen sevinirim :))
sonra start app sync e bas ve 10 saniye sonra ssiptv yükleniyor :)
Onlarin nasil yapdilgini bilmiyorum resimli veya videolu anlatim varmi ?