• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

noxiptv.com ve venoxiptv.com dolandırıcıdır!

Merhaba arkadaşlar, 02.03.2020 tarihinde noxiptv.com dan bayilik almıştım. Vip paket daha iyidir kredisi pahalı diyerek vip için 500 TL ödeme alıp 17 kredi ile paneli teslim etti kontrol ettiğimde yayınların çalışmadığını paketi değiştirmesini söyledim. Kişi " abi ben bayilikten anlamıyorum abim anlıyor gelince bakar" diyerek erteledi bekledim dönüş olmadı. Sonraki gün test yayını verdikleri venoxiptv.com adresindeki kişiye ulaştım söyledim. Sunucuların yayınların kendisine ait olduğunu söylerek düzelteceğini belirtti. Fakat diğer günde dönüş alamadım. Sorunu çözemeyeceğini düşündüğüm için iade istediğimi söylediğimde. Günler sonra yazıp iade yapacağını söyledi fakat yine bahane uydurup sonrada hiçbir şekilde kullanamadığım paneli silip ( söylediğine göre şikayet edeceğim diye şifreyi değiştirmiş ) hakaret edip engellediler. Tahminim iki şahıs da aynı kişi veya ortak zaten venoxiptv de sunucular benim nasıl yetkim olmasın halledelim dedi ama düzeltemedi oyaladı sonrada inkar edip alakam yok deyip hakaret edip engelledi. Bu kişilerden uzak durun.

İlgili web siteleri ve numaraları :

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

+90 552 557 1925
Banka : Enpara finansbank
Adı : Ömer Gökmen
IBAN: TR59 0011 1000 0000 0077 5234 95

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

+90 552 595 2484

Ekran görüntüleri mevcut.

Bu ücret benim için çok önemli değil bu yüzden beni sarsmadı fakat dolandırıcılık olduğu için şikayet edildi ( bir süre bile kullanılmış olsam uğraşmazdım ama alenen dolandırıcılık ) önerim kendini kanıtlamış iptvciler haricinde yüksek tutarlar ödemeyin ( 6 ay vs. ) çünkü 3 kuruş fazla gönderince akılları şaşıyor parayı aldık zaten deyip sallıyorlar. Önerim aylık paket haricinde almayın sorun olduğunda zararınız az olur.

Geçmiş olsun hocam
havale yaptıysanız bankanızdan iptal etme şansınız var
Sağolun hocam havale yapmıştım bankaya bildirdim kişiye ulaşamadılar bu yüzden savcılık ile bloke koymak gerekiyordu bildirildi süreci takip edeceğiz. Ek olarak

aloiptv.com

Bu sitede bunlarla aynı alt yapıyı kullanıyor ( yayın ipleri ve panelleri ) ve sesleri benzer temkinli olmakta fayda var