NEXT 2000 HD İptv İçin Panel Girişi Yapmak

karakalem

Moderatör
Kayıtlı Üye
VIP ÜYE
1 Şubat 2018
273
3,681
Next 2000 HD Cihazımızın kumandasından IPTV tuşuna basıyoruz.

Bu bölümde kumandadan SAT tuşuna basarak kategori seçimi yapıyoruz ve X Panel Bölümüne Geliyoruz.
lEXP7b.jpg

oE5qgk.jpg

X Panel bölümünde iken kumandadan KIRMIZI tuşa basarak X Panel Ayar kısmına giriş yapıyoruz.
Sunucu Seçimi yapıyoruz. ( 10 Farklı Hesap Girişi Yapılabilmektedir. )

nEd97l.jpg

İlk kez hesap girecek isek Sunucuya 1 diyoruz.

Alt satırdaki URL kısmına gelip OK tuşuna basarak hesabımıza ait URL bilgilerini giriyoruz. ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

Önemli Not : URL hesabında http:// yada www. işaretleri olmadan giriş yapmalısınız.

1Nbayp.jpg

LQM8aG.jpg

lEXP7X.jpg

Hesabımıza ait port bilgilerini giriyoruz.ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

VEO8Vn.jpg

nEd970.jpg

Kullanıcı adımızı yazıyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

vZGAEv.jpg

Kullanıcı Şifremizi giriyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

LQM8aj.jpg

1NbayA.jpg

İşlemleri doğru yaptıysak ve İNTERNET bağlantımız yada hesabımızda sorun yok ise otomatik olarak Kanallarımız eklenecektir.

rE4XQ7.jpg

Not : Her cihaz bağlı bulunduğu konumdaki ıptv hız, kota, konum ve internet sağlayıcı koşul ve kısıtlamalarına göre farklı verimle çalışır.Aslında değişkenler sonucu sağlar cihaz desteği standarttır. Bu yüzden internet bağlantılı uygulamaların hiçbirinden ( stabilite sorunlarından )cihaz sorumlu tutulamaz. Kullanıcının koşulları önemlidir.

KONU ALINTIDIR. HAZIRLAYAN ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDERİM.

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,739
31,583
NEXT 2000 HD CX KULANDIĞIM CİHAZ 2000HD MİNİ İLE XTEREM GİRİŞİ BİRE BİR AYNI
lbX6Lg.png

karakalem

Moderatör
Kayıtlı Üye
VIP ÜYE
1 Şubat 2018
273
3,681
@cafi abi arkadaş giriş yapmak için yardım istedi. bir arkadaşın paylaşımını yaptım ben bu tür cihazlar kullanmadığım için.

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,739
31,583
karakalem kardeşim bu uydu alıcısı iptv konusunda çok iyi 10 adet xtream +usb ile iptv yükleme muvcut vip üyeler için çok kulanışlı forumdan aldıkları penelleri yükleyebilirler 18 ay hotbirid ve astra19 uydusundaki şifreli kanalları izleyebilirler daha bir çok artısı var

supermario

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
64
15
aynen bendede var iptv olayina sarinca bu cihazda az kalmaya basladi boyle giderse androit cihaz alcam sirf iptv izlemek icin bu cohazdaki iptv olayi sınırlı oldugundan

ararat35

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
95
14
Bu cihaz bende var bu cihazı aldım 1 saat kullandım sonra elimde android box vardı next minix pembe vardı atlanta G5 vardı hepsini ledgo ya köyüm 2 günde sattım bu güne kadar boşa zaman kaybetmisim bu cihaz inanılmaz birsey almak isteyen bilgi verebilirim