Multi_ConfigV2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

Moderatör
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
7 Şubat 2018
196
2,423
sentry-multi tools ve hitman için değişik türde kolay yoldan config hazırlamaya yarar config hazırlamada sıkıntı çekenler için basit bir program hazırladım biçok kişinin işine yarayacağını umuyorum

0EOPpo.jpg

virüs total :

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]

Son düzenleme:

Gurkan1907

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
105
53
sentry-multi tools ve hitman için değişik türde kolay yoldan config hazırlamaya yarar config hazırlamada sıkıntı çekenler için basit bi program hazırladım biçok kişinin işine yarayacağını umuyorum

0EOPpo.jpg

virüs total :

[Gizli içerik][/QUOTE
Emek ve paylaşımın için teşekkürler.

hasandemirhan

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
58
20
sentry-multi tools ve hitman için değişik türde kolay yoldan config hazırlamaya yarar config hazırlamada sıkıntı çekenler için basit bir program hazırladım biçok kişinin işine yarayacağını umuyorum

0EOPpo.jpg

virüs total :

[Gizli içerik]
cok emek harcamissin sagolun

A.kadir

Moderatör
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
7 Şubat 2018
196
2,423
yok basit şekilde iptv için config hazırlamaya yarar mesela elindeki kalıp configi tarama yapacağın panele göre gerekli yerleri değiştirirsin ve tararsın işte bu program elinde config olmasına gerek yok programda mevcut sen dns ve port girip config seçersin ona uygun hazırlar kısaca not defteri ile değiştir falan uğraşmazsın bünyesindeki kalıplar denenmiştir hepsi calışır durumdadır biri uymasa diğeri uyacaktır 3 çeşit config vardır sentry için her çeşittende birkaç seçenek mevcuttur umarım açıklayıcı olmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...