Program MİCROSOFT OFFİCE 2013-2019

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
202
1,800
RDaoon.jpg

OFFİCE 2013 İLE 2019 arası mevcuttur yapmanız gereken tek şey winrar ile gelen dosyayı klasöre çıkarmak ve programı çalıştırmak daha sonra yukarıda verilen ekran geldiğinde tercih edilen office programı seçilip "install office" tıklayıp kurulumu beklemek kurulum biraz uzun sürebilir (not : virüs programlarınızı kapatmanızı tavsiye ederim)

[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]​

kemaldalan

☆ Level 900 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
9 Şubat 2018
978
692
teşekkür ederim. kurdum 2016 oldu. fakat İngilizce. Türkçe olan yok mu acaba?

kemaldalan

☆ Level 900 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
9 Şubat 2018
978
692
teşekkür ederim. kurduğumu kaldırdım. açılıştaki pencereden Türkçe yaptım. kuruluyor. ayrıca aylık, yarı yıllık kısmı var. orasını da yarı yıllık yaptım.
kurulumdaki ekranda w, x, p,o, n, p, s, a var. sanırım bu 8 program kuruluyor.

kemaldalan

☆ Level 900 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
9 Şubat 2018
978
692
iyi günler. programı kurdum. fakat word belgesi farklı bir simge ile çıkıyor. çalışmıyor. diğerlerinde problem yok. kurmada hata mı yapıyorum acaba?

samilguler

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
202
1,800
simgesel olarak farklı şekiller olabilir kuruluma gelince başka office sürümü varsa onu kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin ben bi kaç defa kurdum bi sıkıntı olmadı selamlar....

karayilan

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
35
2
RDaoon.jpg

OFFİCE 2013 İLE 2019 arası mevcuttur yapmanız gereken tek şey winrar ile gelen dosyayı klasöre çıkarmak ve programı çalıştırmak daha sonra yukarıda verilen ekran geldiğinde tercih edilen office programı seçilip "install office" tıklayıp kurulumu beklemek kurulum biraz uzun sürebilir (not : virüs programlarınızı kapatmanızı tavsiye ederim)

[Gizli içerik]
merci

DarkDays

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
138
17
azoncekini bir turlu acamadim umarim bu acilir ya tesekkurler saolun

kemaldalan

☆ Level 900 ☆
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
9 Şubat 2018
978
692
RDaoon.jpg

[Gizli içerik]
dosyayı indirmek istediğimde bulunamadı yazıyor tekrar yükleme yaparmısınız teşekkürler