• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Program MİCROSOFT OFFİCE 2013-2019

OFFİCE 2013 İLE 2019 arası mevcuttur yapmanız gereken tek şey winrar ile gelen dosyayı klasöre çıkarmak ve programı çalıştırmak daha sonra yukarıda verilen ekran geldiğinde tercih edilen office programı seçilip "install office" tıklayıp kurulumu beklemek kurulum biraz uzun sürebilir (not : virüs programlarınızı kapatmanızı tavsiye ederim)

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

kemaldalan

Albay
ELİT ÜYE
teşekkür ederim. kurduğumu kaldırdım. açılıştaki pencereden Türkçe yaptım. kuruluyor. ayrıca aylık, yarı yıllık kısmı var. orasını da yarı yıllık yaptım.
kurulumdaki ekranda w, x, p,o, n, p, s, a var. sanırım bu 8 program kuruluyor.

kemaldalan

Albay
ELİT ÜYE
iyi günler. programı kurdum. fakat word belgesi farklı bir simge ile çıkıyor. çalışmıyor. diğerlerinde problem yok. kurmada hata mı yapıyorum acaba?

simgesel olarak farklı şekiller olabilir kuruluma gelince başka office sürümü varsa onu kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin ben bi kaç defa kurdum bi sıkıntı olmadı selamlar....

OFFİCE 2013 İLE 2019 arası mevcuttur yapmanız gereken tek şey winrar ile gelen dosyayı klasöre çıkarmak ve programı çalıştırmak daha sonra yukarıda verilen ekran geldiğinde tercih edilen office programı seçilip "install office" tıklayıp kurulumu beklemek kurulum biraz uzun sürebilir (not : virüs programlarınızı kapatmanızı tavsiye ederim)

[Gizli içerik]
merci

[Gizli içerik]
dosyayı indirmek istediğimde bulunamadı yazıyor tekrar yükleme yaparmısınız teşekkürler