MailRefresher netflix configi

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
18 Ağustos 2018
354
2,374
selam işinize yarayacak demiştim :D
config klasörüne atın ve programı kapatıp açın proxy istemiyor 18 tane premium kırdım ve 453 tane free buldum hepsini ayırmak çok zordu ama olsun
ve program direkt mail kırdığı için mail adresine girip şifreyi sıfırlayın dilediğiniz şifre ile netflixe girin
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]

databil

Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
1
1
config klasörüne atın ve programı kapatıp açın proxy istemiyor 18 tane premium kırdım ve 453 tane free buldum hepsini ayırmak çok zordu ama olsun
ve program direkt mail kırdığı için mail adresine girip şifreyi sıfırlayın dilediğiniz şifre ile netflixe girin
[Gizli içerik]

json uzantılı bu dosya hangi program ile çalışıyor

sereff43

☆ Level 150 ☆
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
151
57
[Gizli içerik]
tesekkurler

baran21

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
128
114
[Gizli içerik]
tesekürrrrrrrrrrrrrrrrr

hititprensi

Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
4
0
bilmediğim bir konu olduğu için bana açıkalayabilir misiniz? bu işlem nedir ve netflixe bağlanmamız için neler yapılması gerekiyor?

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
18 Ağustos 2018
354
2,374
program netflix hesap felan bulmuyor bilginize.
program mail adresinin şifresini fln veriyor netflixe sahip olanları tabi ki sonuç olarak şifremi unuttum diyerek yeni şifre talebinde bulunursanız maile link gelicektir ona basarak kendi şifrenizii yazın sonra mailini değiştirip kendi mail adresiniz yapabilirsiniz

ppanter

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2018
438
84
bunları yapınca hesabı olan kişi anlamayacakmı şifresini ve mailinide zaten değiştirecektir.