• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Kendi IPTV Projemizi Yapalım !

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar
Bir proje yapmayı planlıyorum
Tek kanal ( zaman içinde kanal sayısını yukselte biliriz ) forum üyelerimiz sadece kulla bileceği malum kanalın yayını vermek için ücretsiz olarak veya 1 - 2 TL karşılığı buda kaynak yayını satın alacağım yerle anlasmama bağlı
Bu konuda fikir ve önerilerinizi bekliyorum

Şifreli bir sistem olacak ve her hafta bu şifre değişecek
Her hafta sadece üyelerimiz ulaşa bileceği platform üzerinden şifre verilecek
Bu konuda yardımcı ola bilecek ekip arkadaşları da aranıyor malum zor bir iş :)

Son düzenleme:

kovboy.1923

Asteğmen
ELİT ÜYE
merhaba admin.düşünceniz güzel.bence üye olanların ulaşabileceği bir sistem olabileceği için başka yerlerde paylaşım olmasını önlemek amacıyla her üye kurulacak olan platforma sadece kendi girebilsin.başka yerlerde paylaşım olursa o üye banlansın.

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
Merhaba arkadaşlar
Bir proje yapmayı planlıyorum
Tek kanal ( zaman içinde kanal sayısını yukselte biliriz ) forum üyelerimiz sadece kulla bileceği malum kanalın yayını vermek için ücretsiz olarak veya 1 - 2 TL karşılığı buda kaynak yayını satın alacağım yerle anlasmama bağlı
Bu konuda fikir ve önerilerinizi bekliyorum

Şifreli bir sistem olacak ve her hafta bu şifre değişecek
Her hafta sadece üyelerimiz ulaşa bileceği platform üzerinden şifre verilecek
Bu konuda yardımcı ola bilecek ekip arkadaşları da aranıyor malum zor bir iş :)
Yardımı nasıl ve ne şekilde edebiliriz?

(demek istediğini pek anlamasam da) admin bence bir android uygulaması yapabilirsin, "boss tv, tekpay tv" gibi örnekleri de var bunun. bir-iki kanalı herkes kullanabilir ama sadece üyelere özel bir bölüm oluşturursun, oraya girişi de şifre ile yaparsın, şifreyi bu forumda sadece cevap yazarak açılabilecek bir mesaj olarak foruma atarsın(istersen bunu haftada bir değiştirirsin, sana kalmış). hem forumuna daha fazla üye katılması şansını yakalarsın hem de üyelere ücretsiz yayın sağlamış olursun.

(demek istediğini pek anlamasam da) admin bence bir android uygulaması yapabilirsin, "boss tv, tekpay tv" gibi örnekleri de var bunun. bir-iki kanalı herkes kullanabilir ama sadece üyelere özel bir bölüm oluşturursun, oraya girişi de şifre ile yaparsın, şifreyi bu forumda sadece cevap yazarak açılabilecek bir mesaj olarak foruma atarsın(istersen bunu haftada bir değiştirirsin, sana kalmış). hem forumuna daha fazla üye katılması şansını yakalarsın hem de üyelere ücretsiz yayın sağlamış olursun.
üstelik böyle yaparak kaynak-ücret derdinden de kurtulursun

Mesela biz kırdığımız hesapları isteyenlere özelden veriyoruz. Herkes tek bir kodla iptv izlemiş oluyor. İster 1 isterse 100 kişi olsun. Herkese tek hesap. Patlama olasılığı ortadan kalkmış oluyor