• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

IpTv PotPlayer Ücretsiz Indir

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin

PotPlayer, ücretsiz ve gelişmiş bir multimedya oynatıcı. KMPlayer yazılımcısı tarafından hazırlanan Daum Potplayer sürekli güncelleştirilen KMPlayer yeni versiyonu da denebilir. Zip ve rar dosyalarının içerisindeki videoları oynatabilme özelliği de eklenmiş olan PotPlayer gayet hızlı çalışıyor. Şu an için daha yeni olması hasebiyle Türkçe desteği bulunmayan uygulama ilerleyen zamanda oynatıcılar arasında ciddi bir yer sahibi olacak görünüyor

PotPlayer 1.7.5545 (32-bit

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Konuyla pek alakası yok ama baska yerde konu açmak istemedim ss sip ve smart ip tv programlarını kullanıyordum fakat bir süre sonra aktivasyon istiyor 5-6 euro gibi, smart tvden izliyorum ücretsiz hale getirmenin bir yolunu bilen varmı acaba ...

PotPlayer, ücretsiz ve gelişmiş bir multimedya oynatıcı. KMPlayer yazılımcısı tarafından hazırlanan Daum Potplayer sürekli güncelleştirilen KMPlayer yeni versiyonu da denebilir. Zip ve rar dosyalarının içerisindeki videoları oynatabilme özelliği de eklenmiş olan PotPlayer gayet hızlı çalışıyor. Şu an için daha yeni olması hasebiyle Türkçe desteği bulunmayan uygulama ilerleyen zamanda oynatıcılar arasında ciddi bir yer sahibi olacak görünüyor

PotPlayer 1.7.5545 (32-bit
teşekkür ederim