• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Sentry MBA iptv bulutx configi ilk defa configi sıfırdan yaptım :)

ismailyurd

Moderatör
ELİT ÜYE
bir arkadaş elit üye kısmında bu panel için hesapları paylaşılmış benim çok hoşuma gitti o yüzden ilk defa başarılı bir config yapmam gerektiğini hissettim herşeyi kendim yapmalıydım bende denedim ve olduğunu gördüm aktif kullanıcı max kullanıcı bitişini vb. gösterir istediğiniz user-user daha çok hit atıyor sanki deneyin siz yine
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

bir arkadaş elit üye kısmında bu panel için hesapları paylaşılmış benim çok hoşuma gitti o yüzden ilk defa başarılı bir config yapmam gerektiğini hissettim herşeyi kendim yapmalıydım bende denedim ve olduğunu gördüm aktif kullanıcı max kullanıcı bitişini vb. gösterir istediğiniz user-user daha çok hit atıyor sanki deneyin siz yine
[Gizli içerik]
saolun

teşekkürlerdenemek lazım ama artık bu verilen combolarla düşürmekz zor ortaya atıldıkça o comboları panel sahipleri iptal ediyor hala atıyor bazı ... k.b

Bysmartien

Aktif Üye
ELİT ÜYE
[Gizli içerik]
Eyw