• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

IP TV Panel Tarama İle İlgili Sorun ve Görüşleriniz.

karakalem

Moderatör
VIP ÜYE
#1
Merhaba Arkadaşlar
Panel tarama ile ilgili soru görüş önerilerimizi bu başlık altında soralım. İşin ehli arkadaşlar tarafından muhakkak bilgilendirme yapılacaktır.
 
#2
en iyi tarama programları nedir sentry mba configli hariç birde karışık user passlı paneller nasıl kırabiliriz 10 hane karışık user 10 haneli karışık pass hepsi farklı bunları nasıl denk getirip düşürürüz imkansız değilmi :)
 

karakalem

Moderatör
VIP ÜYE
#3
Zor tabi combo oluşturan programı yükleyeceğim onunla istediğiniz karakter sayısında kombolar uretebilirsiniz. İhtimal çok fazla şans :) sonuçta panelleri tarayarak çalışan linklere ulaşıyoruz. Ben config çalışıyorsa sentry kullanıyorum onun dışında panel tarama v2. Hepsi sitede mevcuttu fakat talihsiz bir olaydan dolayı mesajlarımızı aktaramadık. Hepsi kısa sürede eklenecektir.
 

karakalem

Moderatör
VIP ÜYE
#16
kombobo şimdi dostum ilk olarak tavsiyem sentry e bulaşmaman. :D
bende ilk sentry ile tarama yaptım ama işi bilmeden sentry kullanmak zor. Her panel yapısı aynı değil.
farklılıklar var. Ama illa istiyorsan elimde olan tüm sentry configleri zaman zaman paylaşıyorum zaten. onlardan istediğin ile tarama yapabilirsin.
 
#17
karakalem reis haklısın öle yapılabilir ama az çok bişiler biliyoruz ::) amacım işin mutfagına inmek config nasıl yapılır onu anlatsanız yeterli olur