• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

iOS 13.1.1 Güncellemesi Geldi

2020560

Yüzbaşı
ELİT ÜYE
#1
Apple’ın iOS 13 üzerine çok fazla düşmeye başladığını gördük. iOS 13 işletim sisteminin final sürümü yayınlanmadan önce, uzun bir beta süreci yaşanmıştı. Beta güncellemeleri ardı ardına yayınlanmış ve yayınlanan yeni beta sürümlerinde hata iyileştirmeleri yapılmıştı. Bu güncellemeler sunulmasına karşın, final sürümünde hatalar ortaya çıktı.
Ardı ardına gelen hatalardan sonra, final sürümünün birkaç gün sonrasında iOS 13.1 güncellemesi yayınlandı. İlk büyük güncellemenin yayınlanmasıyla beraber önemli ölçüde sorunlar çözüldü. Büyük oranda sorunlar çözüldü diyoruz ama yine sorunlarla karşı karşıya kaldık.
Özellikle önemli güvenlik açıkları ortaya çıktı ve Apple bu açıkları kabul etti. Neticesinde yeni bir sürüm hazırlandığı duyurulmuştu. Beklendiği gibi oldu ve iOS 13.1.1sürümünün yayını yapıldı.
iOS 13.1.1 Güncellemesi Geldi

Çok kısa bir süre öncesinde iOS 13.1.1 sürümünün yayınlandığı açıklandı. Arada sadece 1 haftalık bir sürenin bulunması nedeniyle, yeni güncellemenin hatalar için yayınlandığını açık bir şekilde söyleyebiliriz.
Başta hatalar için bir düzenleme yapıldı ancak asıl mesele, güvenlik açıklarının kapatılması oldu. Güvenlik açıklarının kapatılması noktasında önemli bir adım atıldı.