• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

İNSTAGRAM MAVİ TİK YAPMA !

TİK ALDIĞINIZ ZAMAN BENDE TİK VAR DİYE HERKESE ATMAYIN FAZLA ŞİKAYET EDİLİRSENİZ YETKİLİLER TARAFINDAN FARK EDİLİRSİNİZ

Sosyal medyada “onaylı hesap” anlamına gelen Mavi tikprofilin / sayfanın / hesabın gerçekliğine vurgu yapmak ve orijinallik algısı oluşturmak için büyük önem taşımaktadır. Hem Instagram mavi tik (onaylı hesap) nedir? Hem de Instagram mavi tik (onaylı hesap) nasıl alınır?

Mavi Tik Güvenlik Sağlar
Sosyal medyada herkes istediği kişi adına istediği profili, sayfayı açma hakkına sahiptir. Herhangi bir belge sunarak o kişi olduğunuzu ya da o markanın temsilcisi olduğunuzu kanıtlamak zorunda değilsinizdir. Bu yüzden sosyal medya kullanıcılarının bir hesabın gerçekten o kişiye ait olup olmadığını anlaması mümkün değildir. İşte, mavi tik bu nedenle bulunduğu profile güvenlik sağlar.

Mavi Tik (Onaylı Hesap) Prestij Sağlar

Sosyal medyada mavi tik (onaylı hesap) olan bir hesaba / profile / sayfaya sahip olmak yalnızca güvenlik açısından değil aynı zamanda prestij ve imtiyaz açısından da önemlidir. Diğer bir ifadeyle mavi tik sahibi olmak o kişiye ya da markaya artı bir değer katar.

Mavi Tik (Onaylı Hesap) Nasıl Alınır?

Mavi tik ile ilgili felsefeyi temel manada anlattıktan sonra şimdi de Instagram’da mavi tik nasıl alınır? sorusuna yanıt verelim. Konuyu adım adım anlatacağız. Bu yüzden tam şimdi Instagram hesabınıza giriş yapmanızı öneririz.

Dipnot: Instagram “Mavi Tik” için hesabınızın “İşletme Hesabı” olması gerekmektedir.

1. Adım: Siteye Giriş Yap

Site :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
[ YABANCI BİR FİRMA TARAFINDAN YAPILMIŞ ]

2. Adım: Geçiş Yap

Açılan arayüzde apply now yazan mavi text'e tıkla.

3. Adım: Hesabına Giriş Yap

Açılan arayüzde ay/gün/yıl ve instagram e-posta ve şifrenizi giriniz. [ 18 YAŞINDAN BÜYÜK YAPIN ŞANSINIZ DAHADA ARTAR ]

4. Adım: E-Mailini Doğrula

E-posta şifreni ve kullanıcı adını gir. [ NE KADAR GÜVENİLİR BİLEMİYORUM. ]

5. Adım: Onaylama Kısmı

24 Saat İçerisinde Size E Posta Üzerinden Mail Atıcaklar. [ 6 ADIMDAKİ FAKTÖRLERİ BU SÜREÇTE GERÇEKLEŞTİRİNİZ. ]

6. Adım: Mavi Tik Almayı Kolaylaştıran Faktörler [ FİRMANIN SİZDEN İSTEDİKLERİ ]

Instagram hesabınızı diğer sosyal ağlarla bağlayın (Facebook, Twitter vb.)

Instagram’da düzenli ve özgün içerik paylaşın.

Spam olarak algılanacak davranışlar sergilemeyin. (Rastgele ve seri bir şekilde; takip etmek veya takibi bırakmak, like etmek, yorum yapmak, dm göndermek vb.)

Sahte takipçi satın almayın.

7. Adım: Firmanın İstediği Faktörleri Gerçekleştirmek

Firmanın İstediklerini Yaptıktan Sonra Mavi Tikiniz Gelicektir.
[ E MAİL ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİLİYOR NE KADAR VERİMLİ BİR SOHBET OLURSA O KADAR HIZLI ALIRSINIZ. ]

BİRÇOK SOSYAL MEDYA ÜNLÜSÜ BU FİRMA SAYESİNDE 4 İSİMLİ İNSTAGRAM İSMİ YAPABİLDİ VE MAVİ TİK SAHİBİ OLABİLDİ.

[ ŞANSINIZI DENEYİN , FİRMA SİZİN 2 K TAKİPÇİLİ HESABINIZA KALMADI , NE DEMİŞ NASRETTİN HOCA YA TUTARSA ! ]