Forum Şikayet Ve Önerileriniz

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
3,412
46,339
www.iptvkanallari.org
Arkadaşlar Merhabalar

Forum İle İlgili Şikayet Önerilerinizi Bekliyorum
Uzun Zamandır Çok Vakit Ayıramadım Maalesef Ben Yokken Yaşadığınız veya Forum İle İlgili Önerileriniz Varsa Hayata Geçirelim.

murat59

Moderatör
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
13 Mart 2019
521
16,590
elit üye aşırı çok paylaşım hiç yok gibi benim de vaktim olmuyor bence elit bölümü kaldırıp daha başka bir sey yapabiliriz

murat59

Moderatör
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
13 Mart 2019
521
16,590
elit üye değil adı başka olacak her türlü ktegori paylaşım olacak bence sayı 10 kişiyi gecmeyecek bu benim fikrim

murat59

Moderatör
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
13 Mart 2019
521
16,590
aynen herkesin girmesi sıkıntı oluyor paneller çabuk patlıyor böyle daha uzun gider millet paylaşım yapmak ister bence

Sinyor

Siteden Uzaklaştırıldı
6 Mayıs 2018
0
-325
iptvkanallari.org
cafi hocaya katılıyom bende boş yorum yapan çok link dısı paylaşım yapan çok

çogu moderatör arkadaşlar hiç paylaşım yapmıyor siteyle ilgilenende yok moderatör arkadaşlar ceza veremiyor

2 gün veya 1 ay misal ceza verse iyi olur modları takan yok

Sinyor

Siteden Uzaklaştırıldı
6 Mayıs 2018
0
-325
iptvkanallari.org
elit bölüm dursun daha üst rütbeli kişiler için misal vizyon diye bi bölüm daha açalım burdada üst düzey rütbeliler olur

siirtli.56

☆ Level 10 ☆
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
10
0
Benimde şikayetim sizden parayla aidığım ip tv 1 aydır açılmıyor sizde açık görünmesi beni hiç ilgilendirmiyor önemli olan bende açılması tvde smart ip tv ve ss ip tvde denedim ikisindede açılmadı pcdede vlc programında denedim kanallar geliyor ama hiçbiri a ç ı l m y o r ne burdan ne whatsapptan nede cepten kimseyede ulaşamıyorum

siirtli.56

☆ Level 10 ☆
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
10
0
kendin yaz kendin oku cevap yok bişey yok nasılsa parayı peşin aldınız gerisi önemli değil helal etmiyorum.....