Devletlere ayrilmis combo listesi

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14
Slm arkadaslar,

sadece misal isim:isim veya isim:isim1 gibi seklinde calisiyor diye panel taramakla basarili olmak zor. Panel misal fransiz ise fransiz isimli combo kullanmak daha mantikli. Devletlere ayrilmis combo listeleri gerekli bence. Bu sekilde combo upload yapabilen var mi? Mümkünse bütün isimleri icersin.

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,738
31,578
bu tür combo yapmak için neten örnek olarak alman ingiliz fransız gibi isimleri bulun ultimate combo maker ile istediğiniz gibi combo ouşturabilirsiniz
isimleri bulmak için nete isim üreticisi bulabilirsiniz

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14
bu tür combo yapmak için neten örnek olarak alman ingiliz fransız gibi isimleri bulun ultimate combo maker ile istediğiniz gibi combo ouşturabilirsiniz
isimleri bulmak için nete isim üreticisi bulabilirsiniz

isimleri liste olarak bulmak mesele. Aradim ama bulamadim. Yüzbinlerce isimlistesi gerekiyor.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
3,460
46,706
www.iptvkanallari.org
Senin Dediğin Gibi Liste Bulman Çok Zor.
Kendi Arşivini Kendin Oluştur.

İsim Listesi Bulmak İçin İlk Olarak Google'de ( french names list github ) Diye Aratırsan İsim Listeleri Bula Bilirsin
İngilizce Bilmeye Bile Gerek Yok :)

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14

İsim Listesi Bulmak İçin İlk Olarak Google'de ( french names list github ) Diye Aratırsan İsim Listeleri Bula Bilirsin

en saglami zaten kendi combolari üretmek. é è ä ö ü ß ve türkce harfleri iceren panel linkleri olmaz degil mi? Öyle ise bunlari degistiririm.

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14
isim combo bitti artık.

isim combolu basarili olunmaz artik ve bulunsada kisa ömürlü olur degil mi? Hala basit isim ve sifre seklinde satan panelciler gerizekali. Karmakarisik isim ve sifre kullansalar kimse bulamaz. Bu isin sonu geliyor bence. Burada bazen bu tip karmakarisik panel paylasiliyor fakat onlarin taranip bulundugunu sanmiyorum.

Herneyse 1.500 civarinda fransiz isim combosu bitmek üzere. Fransizca harfleri normal harflerle degistirdim. Daha sonra cift olanlari Access programinda hazirladigim tarama ile bertaraf edecegim. Bakalim fransiz panelde birsey bulabilecek mi. isim:isim ve isim:isim1 seklinde Excel üzeri otomatik liste yapacagim.

zalomaz

☆ Level 400 ☆
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
466
7,438
karısk user passlı paneller simpletv ,pot player gibi iptv seyretme programlarıdan veya
iptv kontrol programlarından bi yerlere gidiyor.
bazan panelci reklam için kendi veriyor.

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14

Usta verdigin ipsatpro.biz8080 paneli dedigin gibi isim:isim ve isim:isim1 fransizca toplam 2.180 combo ile taradim hic bulamadi. Elimde kala kala 1 tane avrasya paneli kaldi oda giderse kaliteli iptv izleyemiyecegim. Acil panel kirmam gerekiyor.

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,738
31,578
Usta verdigin ipsatpro.biz8080 paneli dedigin gibi isim:isim ve isim:isim1 fransizca toplam 2.180 combo ile taradim hic bulamadi. Elimde kala kala 1 tane avrasya paneli kaldi oda giderse kaliteli iptv izleyemiyecegim. Acil panel kirmam gerekiyor.

Benim arşivimde 10 adet var şimdi test etim 5 patlamış 5 aktif

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,738
31,578
birinin bitiş tarihine bakın

Real Url: ipsatpro.biz:8080 Status: Active Created: 28.01.2019 10:38:53 Expires: 28.01.2025 10:38:00 Active Connections: 1 Maximum Connections: 1

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,738
31,578
buradan tek isim listesini alıp combo yapabilirsiniz
panel düşürmek balık yakalamaya benzer nasılki hangi balık hangi iğne ve hangi yem ile yakalanırsa bundada tarayacağın panelde doğru combo seçmek gerekir örneğin bunda panel düşürmek garanti
kısa bir sürede yakalanan balıklar
======================

Son düzenleme:

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14
buradan tek isim listesini alıp combo yapabilirsiniz
panel düşürmek balık yakalamaya benzer nasılki hangi balık hangi iğne ve hangi yem ile yakalanırsa bundada tarayacağın panelde doğru combo seçmek gerekir örneğin bunda panel düşürmek garanti
kısa bir sürede yakalanan balıklar
======================

Verdigin isim icin linkde sadece fransiz isimler var galiba. Hnagi panel icin kullanmaya uygun diye verdin? Bu mu yoksa bu mu?

cafi

Forumun Abisi
Kayıtlı Üye
ELİT ÜYE
2 Şubat 2018
1,738
31,578
panellerde bir çok ülkenin linkleri var tüm yabancı panelerde tarayabilirsin veya combo yaparken fransız alman ingiliz bulgar yunan ve saire isimlerini bulup combo yaparsanız panel düşürme şansınız artar

ilyas81

☆ Level 25 ☆
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
104
14
Karisik her devletten isimlerin icerdigi 1 tane combo mu kullaniyorsun her panel de ?

isim olarak sadece buradakini kullanmiyorsundur herhalde

En azindan isim olarak kapsamli liste olsa farkli comboya ceviririm.