• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

10numaraiptv.com uzak durun

Hero

Admin
Admin
VIP ÜYE
ELİT ÜYE
güzel reklam admine duyrulur
3 cümle yazmış,bırak 3 cümleyi herhangi bir kelimesinde dahi olumlu bir ibare yok...Bu açıklamanın daha doğrusu tavsiyenin hangi kelimesinden reklam çıkardığını bilmiyorum ama arkadaş kullanmış ve bi şekilde memnun kalmadığını belirtmiş.Bu bölüm bunun için açıldı zaten.Piyasadaki firmaları deneyimleyip herhangi bir "olumsuz" durumla karşılaşan üyeler buraya yazsınlar ki bu deneyimler satın almayı düşünen diğer üyelerimiz için tavsiyeden öte bilgilendirme amacı taşısın..

3 cümle yazmış,bırak 3 cümleyi herhangi bir kelimesinde dahi olumlu bir ibare yok...Bu açıklamanın daha doğrusu tavsiyenin hangi kelimesinden reklam çıkardığını bilmiyorum ama arkadaş kullanmış ve bi şekilde memnun kalmadığını belirtmiş.Bu bölüm bunun için açıldı zaten.Piyasadaki firmaları deneyimleyip herhangi bir "olumsuz" durumla karşılaşan üyeler buraya yazsınlar ki bu deneyimler satın almayı düşünen diğer üyelerimiz için tavsiyeden öte bilgilendirme amacı taşısın..
olumlu yoruma gerek yok memnun kalmamış olabilir tel paylaşmış.İlk okuduğumda bana algısı telefonuda bu. denmesi bu platformu arayın olur.reklamın iyisi kötüsü olmaz.Bir reklamcı olarak :)