• VIP Üyelik
    12 AY SADECE 50 TL'ye Sınırsız IPTV listeleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız özel paylaşımlar sizelerle... Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

1 Aylık VIP ÜYELİK & AVANTAJLARI

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
IPTVKANALLARI VIP ÜYELİK AVANTAJLARI

1 : Yüzlerce Özel Kırılmış Panel
2 : Yerli Yabancı Kanallara Ulaşa Bileceğiniz
Yorum Veya Beğenme Zorunluluğu Olmadan.

3 : Özel Combo ve Program Paylaşımlarına Ulaşa Bilme
Combo İsteklerinde Buluna Bilirsiniz
Gün İçi Teslim.

Fiyatlandırma : Sınırsız IPTV Ve VİP ÜYELİK

SATIN ALMA LİNKİ :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

MESAJ ATMANIN YETERLİ

Kullaıcı YORUMLARI
biraz önce üyeliğim aktifleşti. sağlam bir liste mevcut zaten benim tek derdim maç kanalları bein tivibu ve diğer kanllar gayet iyi durumda donma takılma yok ve kaliteli yayın . 10 lira nereye gitmiyor ki gidip bir kafe de maç izlesen 10 tl zaten + yeme içme 30 40 lira :D tavsiye ediyorum almaktan çekinmeyim . emeğinize sağlık

İlgi için teşekkürler. anında cevap vermeniz çok güzel. linklerde hiç bir sorun yok. şıkır şıkır oynatıyor. Beşiktaş maçını buran seyrederim
herhalde. tekrar teşekkürler....

bende vip üyelik aldım sorunsuzdur arkadaşlar

Bugün panellerde kapsamlı bir araştırma yapma fırsatım oldu.Öncelikle 16 mb'e kadar 50 gb AKN'li sınırsız internet kullandığımı belirteyim.Yerli Linkler Vip bölümündeki özel paneller tek başlık altındaki panel linkleri içindeki 2 adet panel çalışmıyor,maç yayını link içindeki panel büyük oranda güvel ve randımanlı çalışıyor bir kaç kanalda donma ve takılma var,diğer vip panellerin içinde bulunan f....,m... ve o..... isimli panellerde bulunan gerek spor gerekse film kanalları gayet randımanlı çalışıyor,donma ve takılma yok,fakat j..... adlı panelden randıman alamadım donuyor takılıyor veya hiç açılmıyorlar,bu bölümde bulunan diğer özel panel linkler ve film paneli linkleri ya yüklenmedi veya kanalları hiç açılmadı.Yine yerli linkler vip bölümünde bulunan yeni listeler taze taze kısmındaki 01.... isimli panel bir kaç kanal haricinde gayet güzel çalışıyor 1.... isimli panelde bazı kanallarda ara ara donmalar takılmalar mevcut ama yinede fena değil,1.... ve 1.... isimli panellerdeki kanallar ise hiç açılmıyor.Yabancı vip bölümündeki yabancı panellerdeki panel ise hiç çalışmıyor.Sonuca gelirsek 10 TL'ye daha ne olsun demek lazım.Zaten bir panelin içindeki kanallar diğer panellerin içinde de mevcut. Yaki sıkıntı olan kanal başka bir panelde gayet güzel çalışıyor,yani alternatifi mevcut. Yüksek paralar ödeyerek ipserver almak yerine bu paneller bu randımanda giderse 10 TL verip bunu almak daha mantıklı.Tabiki aşırı alım yapılıp yüklenme olmaması şartıyla.Bunlar benim görüşlerim.Gördüklerimi anlattım sadece,karar sizlerin.
donma sorunu yok,içerik on numara,teşekkür ederim.

Son düzenleme:
admin bey avrupada yasanlar ne yapsin - eger türkiye hesabi yoksa? lütfen bir care bulunuz yillik 10euro yapabilirsiniz paysafecard ile ödenebilir...

IPTVKANALLARI VIP ÜYELİK AVANTAJLARI

1 : Yüzlerce Özel Kapanmayan Ve Donmayan Paneller.
Piyasada Olmayan Panel Paylaşımları.

2 : Yerli Yabancı Kanallara Ulaşa Bileceğiniz
Yorum Veya Beğenme Zorunluluğu Olmadan.

3 : Özel Combo ve Program Paylaşımlarına Ulaşa Bilme
Combo İsteklerinde Buluna Bilirsiniz
Gün İçi Teslim.

Sizi Neler'mi Bekliyor Elimizdeki Panellerin
Devede Kulak Dedikleri Liste Görüntüsü

Kırılan Panellerden Ekran Görüntüleri

Fiyatlandırma : Aylık VİP ÜYELİK 10 TL

SATIN ALMA :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ellerine saglik süpersiniz